EN IYI ARKADAS

Başlatan yalniz_kumru, 13 Oca, 2006, 14:49

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

yalniz_kumru

En Ýyi Arkadaþ

Bir zamanlar çok iyi iki arkadaþ varmýþ. Birinin adý Ali öbürünün adý Ahmet miþ çocukluklarýndan beri beraber büyümüþler yedikleri içtikleri ayrý gitmiyormuþ. alinin ailesinin durumu zengin denilecek kadar iyiymiþ Ahmetlerde fakir denecek kadar kötüymüþ. Bir zaman sonra Ahmet bir kýza aþýk olmuþ çok seviyormuþ evlenmeyi düþünüyormuþ. Ali bir gün, Ahmet senin kýz arkadaþýndan çok hoþlandým onunla evlenmek istiyorum, demiþ. Ahmet Ali ile çok iyi arkadaþ olduðu için senin kadar deðerli mi tabi demiþ. Ali kýzla evlenmiþ ve Baya Bir süre Ahmet le Ali görüþememiþ. Ahmet Bir zaman sonra baþka kýzla tanýþmýþ ve evlenecekmiþ ama evlenecek parasý yokmuþ aklýna Ali den borç para almak gelmiþ, gitmiþ Alinin yanýna, Ali demiþ "Ben evleneceðim bana biraz borç para verir misin". Ali kusura bakma demiþ Ahmet borç para veremem. Ahmet çok þaþýrmýþ ve sinirlenmiþ Ahmet onun için sevgilisini vermiþti. Yedikleri içtikleri ayrý gitmiyordu. Ahmet sinirli sinirli eve gidiyormuþ cebine bakmýþ son parasýyla sigara mý alýyým yoksa yol parasý verip eve minibüsle mi diye düþünüyormuþ. Yanýna yaþlý bir adam gelmiþ. "Evladým karným aç bana bir ekmek alýr mýsýn?" demiþ Ahmet düþünmüþ düþünmüþ adama ekmeði almýþ adam Ahmet e "Yaptýðýný sana fazlasýyla ödeyeceðim" demiþ ve 2 gün sonra ayný adam Ahmetlerin eve gelip Ahmet e çok büyük bir miktar para vermiþ. Ahmet de artýk Ali kadar zengindi ve düðün davetiyelerini hazýrlarken annesi Ahmet e "Ahmet senin bir zamanlar ali diye çok iyi arkadaþýn vardý on uda çaðýrsana" demiþ. Ahmet de "Tabi anne çaðýrýrým" demiþ ve davetiyeyi göndermiþ. Düðün günü Ali düðüne gelmiþ takýlar takýldýktan sonra Ahmet mikrofonu almýþ ve
-Bir zamanlar çok iyi bir arkadaþým vardý adý Ali çocukluktan beri yediðimiz içtiðimiz ayrý gitmezdi caným gibi severdim benden sevgilimi istedi gözümü kýrpmadan verdim ama kendisinden borç para istedim beni geri çevirdi Kendisine çok teþekkür ediyorum. demiþ. . Ahmet ten sonra Ali almýþ mikrofonu eline
- Bir zamanlar Ahmet diye çok iyi arkadaþým vardý yediðimiz içtiðimiz ayrý gitmezdi. Sevgilisi kötü yolda olan bir kadýndý ve adý çýkmasýn diye ben evlendim borç para istedi gurur meselesi yapar diye vermedim. Babamý ayaðýna gönderip servetimi verdim. Düþüncelerinden dolayý kendisine çok teþekkür ediyorum.

Mtemizce

evet çok güzel bi hikaye ama bunu ilk hali daha farklýydý bunu biliyom :D ama gerçekten gzel bi hikaye paylaþýmýn için teþekkürler kumrum :D

Karanlýk Çökünce Sokaðýnýza
Köþede Ben Varým Unutamazsýn
O Mutlu Günler Gelir Aklýna
Sen Beni Ömrünce Unutamazsýn

Ah Edip Adýný Her Anýþýmda
Bir Kerem Misali Her Yanýþýmda
Bir Hayal Olurum Yaný Baþýnda
Sen Beni Ömrünce UNUTAMAZSIN

MaSuM_PReNS

Gerçekten çoooooooooook güzellllllllllll paylaþýmýn için tþkler kumrucum  :)
BeLkide Biraz DeLi oLmak Lazým...

yalniz_kumru

ne dmeek görevimiz :D

KaLpsiz

Süper Hikaye Helede Sonu çok Güzel  Arkadaþlar Mutlaka Okuyun

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

By_Kral

Ya harbiden çok güzel ve ilginç bir hikaye helal olsun aliye gerçekten güzel konuþmuþ..

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aþkýmý körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var

.::BY KRAL::.

yalniz_kumru

saolun arkadaslr bölye arkadaslari allah insallah bizede nasip eder
;)

KaLpsiz

saolun arkadaslr bölye arkadaslari allah insallah bizede nasip eder
;)

AMÝNNNNNNNN

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

Abdulllah

AMinnnn caným AMÝNNNNNNNNNNNNNnn

teþekkürler Tebrik ten aldýn 1 puanýný bakalým ;)
SanaL AleM Ýþte DalGasýZ DenÝzE HerkeZ KapTaN ?

yalniz_kumru

oy oyyy :D saolasin canemmmmmmmm
ama sifirlari unuttun yaff :P

Canik

saðüol caným güzel bir paylaþým ;)

D??i?

çok güzel bi hikaye gerçekten saðolasýn arkadaþým ;)

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

ccaNoo

18 Tem, 2006, 17:56 Son düzenlenme: 18 Tem, 2006, 20:45 Vêr£Ýêßt
Arkadaþým üstteki hikayenin aynýsýný yazmýþsýn farkýnda mýsýn ? sadece kahramanlar belli diil..!!!

Mümkünse mesaj atmadan önce tam olarak bi okuyalým ne yazýlmýþ???

3va

teþekkürler yalniz_kumru

Aþkyýldýzý

ARKADAÞLAR   YAAAA
                  EN ÝYÝ  ARKADAÞ  YÝNE DE   KENDÝMÝZ
                  OLUYORUZ  DEÐÝL MÝ  ???
                        :P       :P         :P
AÞKYILDIZI:
YILDIZLARIN    EN    PARLAÐI

Yukarı git