AiLemi - Sevdiginmi

Başlatan Saripapatya, 08 Oca, 2006, 03:02

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ailen sevdigin kisiyi istemiyor.. karsi cikiyor..ama sende cok seviyorsun.. hangisini secersin..

AiLem artik önemli degil benim icin .. sevdigim benm gelecegim olacak.. sevdigimi secerim.. !
1 (7.1%)
AiLemi hic bir seye deyismem.. ilerde beni seven baska biri cikar.. tabikide ailemi secerim.. !
13 (92.9%)

Toplam Oy Verenler: 13

Aşağı git

Saripapatya

Evet arkadaslar bu son zamanlarda gorulen olaylardan biri.. ailemi yoksa sevdigin kisimi..  :(
Forum KuraLLarina uyaLim.. uymiyanLari uyaraLim.. emi  :papis

By_Kral

Tabikide ailem hayatta tek varlýðým olan ailemi hiç birþeye deðiþmem!

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aþkýmý körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var

.::BY KRAL::.

Mtemizce

Çok zor bi durum bu ve bana inanýn benim þuanki durumum bu ve çok seviyorum aþkýmý ama ailemde var her ikisinide çok seviyorum ama neyapacaðýmý bilmiyorum. þuanda herkes ayrý biliyo bence bu daha iyi hatta ayrýlacaðým galiba. ama heralde aile derdim ama þuan biþe diyemiyorum. çok zor bi durum Allah kimseye böle bi dert vermesin. ben þuanda çok acý çekiyorum sýrf bunun için. :(

Karanlýk Çökünce Sokaðýnýza
Köþede Ben Varým Unutamazsýn
O Mutlu Günler Gelir Aklýna
Sen Beni Ömrünce Unutamazsýn

Ah Edip Adýný Her Anýþýmda
Bir Kerem Misali Her Yanýþýmda
Bir Hayal Olurum Yaný Baþýnda
Sen Beni Ömrünce UNUTAMAZSIN

KaLpsiz

ßu kiþiye Göre Deðiþir Sanýrým

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

Abdulllah

TABÝKÝDE AÝLEM ÇÜNKÜ AÝLEMÝ ÝSTEMEYN BENÝDE ÝSTEMEZ
SanaL AleM Ýþte DalGasýZ DenÝzE HerkeZ KapTaN ?

KaraGözlüm

eger ailem sevdigim insana karsiysa bundada vardir bir neden. aile cocugunun kötü duruma düsmesini asla istemez. AILE diyorum. sevdiginden ayrilmak cok zor gelse bile....

SensiZ KötüYüm BeteRim
CikMaz SoKagiN BiriyiM
Öksüz KaLdim Yetimim Ben
Sönmü$ aTe$in küLüyÜm
Zindan oLdum HaPisim BeN

GipaRT

çok saçma bi soru gibi geldi bana :D paramý aþkmý daha mantýklý :D
"..ben sevmeyi beceremedim, belki de sevilmeyi..
benim sevmeye engel evcil acýlarým vardý.."

Canik

TABÝKÝDE AÝLEM AMA,ZORU BAÞARMAK ÖNEMLÝ OLAN SONUÇTA HAYAT BENÝM HAYATIM EÐER KÝÞÝDE  ÇOK FARKLI  BÝR DURUM YOKSA(ÝÇKÝ,KUMAR VS) NEDEN OLMASIN.DÜZENLÝ BÝR AÝLESÝ OLMASI ÖRF VE ANANELERÝMÝZE DEÐER VERMESÝ
BÝDE BENÝ ÖLÜRCESÝNE SEVMESÝ BENÝM HER ZAMAN YANINDA OLMAMA SEBEP OLABÝLÝR .PARA BENCE ÇALIÞILARAK KAZANILIR BÝR ELÝN NESÝ ÝKÝ ELÝN SESÝ GÝBÝ .

Chica

ilerde beni sewen baþka biri çýkarmý çýkmazmý bilmem ama

ailem benim için çok önemli :))
Her vazgeçiþin;bir iç hesaplaþmasý ve bir maðlubiyeti vardýr ama her vazgeçen kaybetmiþ deðildir!
Öðrendik ki; "Kazanmak için bazen çekip gitmek gerekir...

SHeKeR

Tabikide ailem herþeyden önce gelir....

Saripapatya

çok saçma bi soru gibi geldi bana :D paramý aþkmý daha mantýklý :D

eyer cok sacma bir soru olsaydi bu arkadaslar cevaplamazlardi dimi  ;)

ayrica cok zor soru bu.. ailene onem veren birisi isen ozaman bu soruda zorlanir ve sana sacma gelmezdi  :)

parami - askmi :) buda guzel soru dabiki.. ama aile herseyden once gelir dimi  :P
Forum KuraLLarina uyaLim.. uymiyanLari uyaraLim.. emi  :papis

Yedi Belali

sevdigin gelir gider. ama aile giittimi gelmez///ailem!
:::Aðýrdýr Sevmelerim Her Yürek Taþýyamaz, Büyüktür Umutlarým Her Omuz Kaldýramaz:::

elaözlem

ya gerçekten zor bi soru o gün gelsin karar vericem inþallah

Aþkyýldýzý

ZOR BÝR SORU OLMUÞ BU,
TERCÝH ÞART MI ,GEREKÝYOR MU GERÇEKTEN...
BELKÝ DE EN DOÐRUSUDUR, BÝR ORTA YOL BULMAK,
NE DERSÝNÝZ???
ÝKÝSÝNDEN BÝRÝNÝ MUTLAKA SEÇMEK ...ÝNSANI SIKINTIYA SOKAR BU...
:) :) :)
AÞKYILDIZI:
YILDIZLARIN    EN    PARLAÐI

HAYAL

zor soru gerçekten ama ailem herþeyden önce gelir tabiki ama sevdiðim kiþiyle de o hayatý ben yaþýycam eðer doðru bir karar verdiðimi düþünüyosam onu seçerim

Yukarı git