ÜYELERE GENEL UYARIDIR

Başlatan Abdulllah, 07 Ara, 2005, 15:59

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

Abdulllah

ARKADAÞLAR ÖZELLÝKLE ONLÝNE SOHBETTE YAÞANAN AÐIZ KAVGALARI HOÞUMA GÝTMÝYO BUNDAN SONRA ONLÝNE SOHBETTE OLSUN BAÞKA BÝR FORUMDA OLSUN TARTIÞMA GÖRDÜÐÜM ZAMAN VE GÖRÜLDÜÐÜ ZAMAN BEN GÖRDÜÐÜMDE UYARMADAN O KÝÞÝ HAKKINDA ÝÞLEM BAÞLATILACAK VE GEREKEN YAPILACAKTIR EÐER ÜYELERDEN BÝRÝ GÖRDÜÐÜ TAKTÝRDE BANA VEYA YÖNETÝMDEKÝ ARKADAÞLARA TARTIÞMA KONUSUNUZ VE TARTIÞAN KÝÞÝLERÝ YAZARLARSA MEMNUN OLACAÐIM

KALBÝMSENDE.NET DE SAYGI SEVGÝ VE HUZUR ÝSTÝYORUM VE BUNU ELÝMDEN GELDÝÐÝ KADARI ÝLE SÜRDÜRECEÐÝM VE SÝZ SEVGÝLÝ ÜYELERÝMÝZ VE YÖNETÝMÝNDE BANA YARDIMCI OLACAÐINIZDAN ÞÜPHEM YOK

SAYGILARIMLA

BU YAZDIKLARIM DÝKKATE ALINMASI DÝLEÐÝ ÝLE
:oks
SanaL AleM Ýþte DalGasýZ DenÝzE HerkeZ KapTaN ?

fixxer

hmmm özgür bi forum deðilmiþ istersen iptal et benim acc yi cunku bu saatten sonra hýc cekýlmez burasý
Fixxer,03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiþ ki:
herkez kopmuþ yarýlmýþ iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasýl bir bilimsellik bu nasýl evrensel yaklaþým bu nasýl yitirilmemiþ felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon...

Yönlendir
Fixxer
Ýzin Ýstiyorum

KaLpsiz

Özgürlük Baþkalarýnýn Özgürlüðünü Kýsýtlamak Deðildir!ßaþkasýnýn Özgürlüðünün ßaþladýðý Yerde Diðer Ýnsanýnki ßiter

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

denizekirdek

Neler oluyo yaa  :o
Her sözümüz dudaklarda gülüþ oldu...
Dönmek ihtimali yok artýk...
O gülüþler düþ oldu...

Canik

sorun yok arkadaþým sadece formu kitlemeyi unutmuþuz ;D

dalgýnlýk iþte :-\ nese artýk sorun yok sanýrým
:D

Abdulllah

yaw bu konu kitliydi zaten kim açtý anlamadým neyse sorun çýkmaz umarým bundan sonra
SanaL AleM Ýþte DalGasýZ DenÝzE HerkeZ KapTaN ?

KaLpsiz

Nese Konu Yeterince Kaldý Sanýrým Kaldýralým Arþiv

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

Yukarı git