Unutamadýðýmýz An'larýmýz...

Başlatan KaLpsiz, 19 Eyl, 2007, 15:55

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

KaLpsiz

Hepimizin unutamadýðýmýz bir an'ýmýz vardýr elbette.

"Gözlerime baktý ve bana "seni seviyorum" dedi...
"Tam þarkýya baþlamak üzereyim, onlarca izleyici önünde, aman Allaýmmm þarkýyý unuttum ve gerisi.."

vs gibi an'lar:)

Paylaþalým mý?

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

D??i?

14 þubatta bana hazýrladýðý süpriz i hiç unutamýyorum (:)

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

Abdulllah

vardý ama unuttum onu unutunca  herþeyi unuttum..!
SanaL AleM Ýþte DalGasýZ DenÝzE HerkeZ KapTaN ?

Mtemizce

Yürürken Yolda Belkide Son Adýmlarýmýz Son Konuþmalarýmýzdý Yüzüme Baktý Elimi Tuttu Omzuma Yasladý Baþýný "Seni Çok Özlemiþim" Dedi , Ve O An Nekadar Çabuk Geçti Ama Nekadar Kalýcý Oldu Hala Anýyorum O Günleri Yine Süzülür Sevgi Boncuklarý Gözümden , "Unutamýyorum, Unutamýyorum , Unutamýyorum..."

Karanlýk Çökünce Sokaðýnýza
Köþede Ben Varým Unutamazsýn
O Mutlu Günler Gelir Aklýna
Sen Beni Ömrünce Unutamazsýn

Ah Edip Adýný Her Anýþýmda
Bir Kerem Misali Her Yanýþýmda
Bir Hayal Olurum Yaný Baþýnda
Sen Beni Ömrünce UNUTAMAZSIN

KaLpsiz

Kasým ayýnýn ortasý sene 2005hava soðuk yer istanbul metrosu saat sabahýn 8'i kartaltepe duraðýnda iniyorum  birkaç adým sonra oturan ve beni görünce ayaða kalkan birini gördüm bebek yüzlü kanatlarý var bu cadý (: adýmlarýmýzý hýzlandý ve birbirimize sarýldýk onun kokusunu ebediyen unutmamak adýna içime çektim elimden tuttu ve götürdü sonsuzluðumuza."O" an aþkýmla buluþtuðum ilk andý. Unutmadým unutmuyacaðým.

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

D??i?

düðün salonuna girdik bizim þarkýmýz çalýyordu...dans ettik ve damat bey gelinin duvaðýný açýp öpebilirsiniz demeden duvaðýmý açtý ve alnýmdan öptü unutmadýmmm unutamammm :melek: :-[

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

CemreM61

3sene 4 ay önce idi. Istanbul Atatürk havalimaninda onu beklerken döktügüm teri, onun icin ailemi geride birakmip habersizce gitmis olmanin üzüntüsünü, onu gördügümde hickira hickira agladigim, ve bana ilk verdigi buseyi  unutamam ölsemde unutamam 

[font=Verdana]Biliyorum bugün kulaklarin bir baska cinlayacak, anlayacaksin seni yine nasil andigimi özledigimi. Ellerin titreyecek gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüregimde neler hissettigimi[/font][/size]

Sir_ako

yeni evliydik, esimle geziyorduk,  karsimizdan guzel bir kiz bize dogru geliyordu,o an sahane bir kiz gibi geldi bana ve  kiz yanimizdan gecince geriye donup bir daha baktim ve elimde olmiyarak, nasil olduysa, her halde kendimi bekar filan hissettim ve fistik gibi masallah dedim, dedim ama esimden semsiyeyide kafama yedim,,iste o gunden beri esim yanimdayken dunya guzeli yanimdan gecse kafami cevirip bakmam.
GIDILECEK YERLERIM
YAPILACAK ISLERIM VAR BENIM

Aþkyýldýzý

UNUTAMIYORUMM
                      UNUTAMIYORUMM
            ZATEN  NEYÝ   UNUTUYORUM KÝ
            SAY SAY BÝTMEZ...
            ÝYÝ ANILARIM DA  KÖTÜ ANILARIM DA
            HEP AKLIMDA... :ter:  :ter:  :ter:  :ter:
AÞKYILDIZI:
YILDIZLARIN    EN    PARLAÐI

|Ayþe|

unutmadýmmmm
unutamam
ya ben hiç birþeyi unutamýyorumki
hangisini yazsam..

sebnemsever_42

arkadaþlarla bir hata sonucu kaçýrdýðýmýz ve içinde 2 saat gezdiðimiz o arabayý hiç unutamam ben ya daha neler neler hangisini sayyým
Sözüm ki tek sana geçmez celladýmsýn ey zaman..![/b]

Aþkyýldýzý

** ÝLGÝNÇ RÜYALARIMI HÝÝÝÝÇ UNUTMUYORUM**
                                    ;))
**6-7  YAÞIMDA  ÝKEN  BÝR  MAYMUN BENÝ ÇOK FECÝ ISIRMIÞTI, RÜYAMDA.....
    VE YILLAR GEÇTÝ...O SEBEPLE DE BÝR MAYMUN KORKUM VARDIR  HATTA**
                                    ;))
AÞKYILDIZI:
YILDIZLARIN    EN    PARLAÐI

Yukarı git