sevgiliniz,eþiniz gözünüzün önünde cinayet iþledi...

Başlatan D??i?, 17 Eyl, 2007, 11:59

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

D??i?

17 Eyl, 2007, 11:59 Son düzenlenme: 17 Eyl, 2007, 12:08 D??i?
Sevgiliniz,Eþiniz gözünüzün önünde cinayet iþledi. Polise gidip O`nu ihbar eder misiniz yoksa onu saklayýp kaçmasýna yardýmcý mý olursunuz?

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

Canik

tabiki ihbar ederim bugün birini öldüren yarýn beni öldürmeyeceði ne malüm !!!!  :acaba: :acaba:

D??i?

zor bir durum yaaa ben kararsýzýmmmm :-[

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

KaLpsiz

tabiki ihbar ederim bugün birini öldüren yarýn beni öldürmeyeceði ne malüm !!!!  :acaba: :acaba:

öylemi aþkým sen beni nasýl polise teslim edicen????

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

HýrçýnGüzel

gerçekten zor durum ama caniðe katýlýorum bugün bakasýna yapan yarýn banada yapar hiç affetmez polisi arardým  :ter: :ter:
Boþ yere çýrpýndý yüreðim.
Yok yere tuttu nefesini.
Benim susmayan kalemim seninse boþ konuþan dilin en mutsuzundan bir son yazmýþ bile bizim için...
Þimdi nokta koymak düþer bize...
HADÝ!! ÝNDÝM BEN SAHNEDEN.ÇEKTÝM ELÝMÝ AYAÐIMI.NOKTAYI SEN KOY,PERDEYÝ SEN ÇEKDE YÝNE ALKIÞLASINLAR SENÝ...

Canik

öylemi aþkým sen beni nasýl polise teslim edicen????

hergün benide öldürür mü diye düþünceme!!!
basbaya 155nolu numarayý arýyosun polisi çaðrýyosun alýn bu katili diyosun :ok :ok

KaLpsiz

Ýnsan sevdiðine kýyarmý? e bee gülüm

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

Canik

sevdiði katil olursa kýyar e bee balým :ok

KaLpsiz

þöyle diyem osaman ben sana kýyarmýyým. AMa senin için dünyayý yakarýmm biliyon dimi!!

Canik

ben býrak insan öldürmeyi böcek bile öldüremem ki katil olma durumum sýfýr yani :)
sen bana kýymassýn biliyorum ;) muck

sebnemsever_42

hemen gider polise haber veririm ben
Sözüm ki tek sana geçmez celladýmsýn ey zaman..![/b]

Aþkyýldýzý

BENÝM SEVDÝÐÝM  KATÝL OLAMAZ YAAA
                  ÝMKANI YOK...
                  O DA BEN GÝBÝ  YAÞATMAYA  ÇALIÞIR  ANCAK...
         FAKAT BÖYLE BÝR ÞEY OLMUÞ  OLSA,
         YOK YOK BU O DEÐÝLDÝR KESÝN....
         ÝÇÝNE  BÝR BAÞKA RUH KAÇMIÞTIRRRRRRRR ;))
AÞKYILDIZI:
YILDIZLARIN    EN    PARLAÐI

HAYAL

valla ben de hemen polise ihbar ederdim zorlanýrdým ama yapardým

Yukarı git