Kayan Yazı

Başlatan KaLpsiz, 16 Nis, 2007, 22:48

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sebepsiz9

22 Eyl, 2007, 00:37 #15 Son düzenlenme: 22 Eyl, 2007, 00:39 sebepsiz9
BANA GELECEKSE GELS?N DÜNYANIN SONU                                                             B?TECEKSE B?TS?N BU HAYATIN SONU                                                                    KORKUM YOK ?Ç?M RAHAT ÇÜNKÜ BANA SENDEN                                                   BA?KASI YALAN..

Abdulllah

Yanılgı İnsanlar İçindir,ancak silginiz kaleminiz den önce bitiyorsa fazlaca yanlış yapıyorsunuz demektir..!
SanaL AleM İşte DalGasıZ DenİzE HerkeZ KapTaN ?

siyahi44

YAZILMIŞ KADERE AYRILIK SİLEMEDİM  KALBİME GÖMERİM O ZAMAN.......
Ben Sensiz Mutsuzken Sen Bensiz Mutlu Olabiliyorsan, Dilerim Allah Dan Benim Mutsuzluğum Kadar Mutlu Olursun....

HırçınGüzel

03 Eki, 2007, 00:06 #18 Son düzenlenme: 03 Eki, 2007, 19:45 HırçınGüzel
bende değiştirmek istiyorummmmmm

SENİ SEVİYORUM DİYENE İNANMA YOL VER,BENİ EN SON BIRAKIP GİDENDE BENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVERDİ BOŞVER!!!
Boş yere çırpındı yüreğim.
Yok yere tuttu nefesini.
Benim susmayan kalemim seninse boş konuşan dilin en mutsuzundan bir son yazmış bile bizim için...
Şimdi nokta koymak düşer bize...
HADİ!! İNDİM BEN SAHNEDEN.ÇEKTİM ELİMİ AYAÐIMI.NOKTAYI SEN KOY,PERDEYİ SEN ÇEKDE YİNE ALKIŞLASINLAR SENİ...

can67

karşındaki insana senden fazla değer verme...çünkü yarın karşına çıkarsa kendini alçalmış hissedersin...

KaLpsiz

06 Eki, 2007, 13:30 #20 Son düzenlenme: 06 Eki, 2007, 15:24 CaNiK
Yoğun İlgiden dolayı kitlenmiştir çözüm bulunduktan sonra kaldığımız yerden devam edicez.

KONU AÇILMIŞTIR YAZMAYA DEVAM ;)

Sana Sunduğum Aşk az mı geldii ? Yoksa ellerin verdiği dahamı çok hoşuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

celile

seni öyle çokkkkkkk seviyorumki kimse aşkımıza nokta koymasın diye birkucak dolusu,,,,virgül getirdim..

KoLeRa

ELLERİM ELLERİNE HASRET
ELELE DOLAŞMAMIZI BEKLİYOR
GÖZLERİM GÖZLERİME HASRET
GÖZGÖZE GELMEMİZİ İSTİYOR
DUDAKLARIM DUDAKLARINA HASRET
ÖPTÜÐÜM ANLARI HATIRLIYOR
ELA GÖZLÜN SANA HASRET
ÇÜNKİ SENİ ÇOOK SEVİYOR

batur&melike

HırçınGüzel

arkadaşlar son kez bende değiştirmek istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.....

sana sesleniyorum sana,yanından çoktaaaan gittim bunu anlasana,sana dönmeyeceyim bunu aklına bile alma...sevmemeye yemin ettim şimdi gidiyorum çooook ama çook uzaklara sakın bi daha adımı anma, güzel günlerimizide aklından çıkarmayı sakııın ama sakıın unutma...şimdi gidiyorum sana son sözüm...
SANA SON SÖZÜM ELVEDA...ELVEDA...
Yok yere tuttu nefesini.
Benim susmayan kalemim seninse boş konuşan dilin en mutsuzundan bir son yazmış bile bizim için...
HADİ!! İNDİM BEN SAHNEDEN.ÇEKTİM ELİMİ AYAÐIMI.NOKTAYI SEN KOY,PERDEYİ SEN ÇEKDE YİNE ALKIŞLASINLAR SENİ...

Canik

Sorun değil canım nidemek sen yaz ne istediğini biz yazarız  :ok

HırçınGüzel

kojaman öptüm seni teşekkür ederim burçin  :$
Yok yere tuttu nefesini.

Canik

Aşkyıldızı

KİM  ALSA  YERİN  DOLMAYACAK
AKLIMDASIN  HER DAİM AKLIMDA  KALACAKSIN
HEP  SENİ  SEVDİM HEP SENİ  SEVECEÐİM.......
AŞK YILDIZI-XXX
AŞKYILDIZI:
YILDIZLARIN    EN    PARLAÐI

gizli_yara

hak kuldan intikam kul ile alir dini erkan bilmeyen bunu kul etti sanir

candost

SENİ ÇOOK SEVİYORUM AŞKIM AYIRMA ELLERİNİ ELLERİMDEN