Kayan Yazı

Başlatan KaLpsiz, 16 Nis, 2007, 22:48

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KaLpsiz

Forumun üstünde gördüğünüz gibi sizinde mesajınızın kayarak geçmesini ve tüm foruma eş zamanlı olarak duyurulmasını istiyorsanız bu topic altına mesajınızı yazın. Mesajınız adminlerimiz tarafından onaylandığı taktirde gösterime girecektir.

Dikkat edilmesi gereken en fazla 50 kelimelik mesaj yazabilirsiniz. Yazdığınız mesajlarda türkçe karakterler dışında karakter yazılması yasaktır. Mesajlarınız mesaj yoğunluğuna göre yayından kaldırılabilir. Ama en az birkaçgün yayınlanacaktır.

Bir üyenin aynı anda iki mesajı gösterime girmeyecektir. Bu sebeple gösterimde olan mesajınız var ise bu mesajın düzeltilmesini ayrıca bu konu altında belirtiebilirsiniz.
Her mesajınız adminlerimiz tarafından onaylanmaz. Bu konuda lütfen ısrarcı olmayınız. Mesaj onaylanması adminerlimizin insiyatifindedir.
Bu mesaj altına herhangi bir yorum yazılması yasaktır. Sadece mesajınızı yazabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sana Sunduğum Aşk az mı geldii ? Yoksa ellerin verdiği dahamı çok hoşuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

SEA_GULL

slm,Deniz ben yeni katıldım aranıza,sizden ricam yazacağım sözü hareketli olarak yazılması konusunda yardımcı olmanız,şimdiden teşekkür ediyorum,mutlu kalın... :D
Yüreğinizin Yaşını Saçınızdaki Beyazlarla Bir Tutamazsınız..

kar_tanesi

ARKADASLAR BEN TAM ANLAMADIM BURAYAMI YAZMAM GEREKIYOR KAYAN YAZIDA CIKMASI ICIN  :$ COK BECERIKSIZIM GALIBA :)

sebnemsever_42

evet canım buraya yazacaksın istediğin yazıyı daha sonra arkadaşlar senin adına yazacaklar
Sözüm ki tek sana geçmez celladımsın ey zaman..![/b]

kar_tanesi

O ZAMAN BEN CANIM İÇİN BİŞEY YAZIYIM ...

Dünyaya bir daha gelsem Sevgilim Arar bulurum yine seni Severim Cennete Değişmem Saçının Telini Ömrümün Yettiği Kadar Seni Severim...

siyahi44

Sen Olmadan Yaşam Neye Yararki;Can olmadan Beden Neyi Bağlarki; Heves Değil Sevda Bendeki Bir Fırtına Gibi Geçermi Sandın..
Ben Sensiz Mutsuzken Sen Bensiz Mutlu Olabiliyorsan, Dilerim Allah Dan Benim Mutsuzluğum Kadar Mutlu Olursun....

zazaorhan

Birgün yol ortasına düşersem birtanem sebebi sen değil senin sensizliğindir

Şeker Turşusu

????? ??????? güz??                  " ???ı?ı? ì?í '    '               ????¢? ???????...!| [??????????????] |
??h??? ??????? üşü??ü?
Atar mi bu kalp, sen olmasan? Feryad eder mi,sen duymasan? Ne olur Sevgilim,kacma benden!Yasar mi bu Can, sen olmasan?
Güler mi Yüzüm, sen olmasan?Biter mi hüzün,sen kalmasan? ne olur sevgilim kacma benden! Yasar mi bu can sen olmasan?
Hangi Can, benim cektigim aciyi cekti? Hangi Kalp,seni benimki kadar sevdi?Hangi Yürek, ugruna ölmek istedi?Ne olur Sevgilim artik tut ellimi!

tolga09k

16 May, 2007, 00:34 #8 Son düzenlenme: 16 May, 2007, 00:36 tolga09k
[ben seni hiç unutamadım pınarım ben seni kalbime gömdüm ama sen gittin arkadaşımla birlikte oldun şimdi mutlumusn merak etme hayatından ben çekildim ama kalbim söz dinlemiyorr

Kr@ttz

Pambuk Şekerim  :-[

|Ayşe|

AŞK MAKAMINDA BİR TÜRKÜMÜZ OLMADI
BİZİM. BU YÜZDEN SEVDAMIZ GAZİ AŞKIMIZ ŞEHİTTİR ....

!_nesli_!

Bir GuN SeNi UnutMaK ZoruNDa KaLIrSaM. ASKImIn KuCuKLuGuNdEn DeGiL.CareSizLiGiMiN BuyuKLuGuNdEn iNaN....!!!!
Wenn du es dir vorgenommen hast,mich zu lieben ; so musst du auch wissen,es abzuwarten

JmB CooL

I'm love to (3vA) and always will be..!

siyahi44

Gülmeyi Unutma Sevdiğin Seninle Olmasada, Sevmeyi Unutmuş Olsanda, Sevildiğini Asla Unutma...Kankim...
Ben Sensiz Mutsuzken Sen Bensiz Mutlu Olabiliyorsan, Dilerim Allah Dan Benim Mutsuzluğum Kadar Mutlu Olursun....

Angel_GirL

Dokunmak istiyorum yine eline..Alışmışım Bir Kere senin Tenine..Aşk Değil Sevgi Değil Başka Bir Şey Bu..Hiçbirşey Koyamam ki Bunun Yerine..Sewdam...