Derdinizin Dermaný Güzin ablanýz D??i?

Başlatan D??i?, 05 Nis, 2007, 11:17

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

|Ayþe|

þimdilik yok sagol...
birde iþler yogun olmasa...
:bang

D??i?

aaah güzin abla aaaaaaaaah bir derdim warki anlatamammm :D

anlat bakalým  karagözlü çingenem :)

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

Canik

güzün abla nerelerdesin :D

ben çok yorgunum bir çare plss :-\ ne yapabilirim dinlenmek için :islik: :D

D??i?

dünya iþlerini bir kenara býrak ve kendini dinle biraz iyi gelicektir... :ok

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

Canik

dünya iþlerii???
yani diyonki biraz ahiret meselelerini düþün :D

sen öle mi babtýn iyi geldide banamý tavsiye ediyon ?? yoksa sadece takma kafaya þapkadan baþka biþi mi diyon  biraz daha açarmýsýn güzün aplaa :P :D

D??i?

evet ben öle yaptým amaaa..ben bile takýyorum þuan da kafama bir sürü þey caným sýkkýn bana kim yardým etsin :-\
ama sen sýkma canýnýcanýmm

Canik

güzin ablasýnda taþ deðilsinya sende anlat arada bizdede çözümler vardýr belkim :islik: ;)

:ok :ok

D??i?

iki arkadaþýmýn kalbini kýrdým çok üzdüm onlarý tabi þuanda ister istemez sitemliler tepkililer ne yapayým canik söyle bakam varmý bunun çözümü :angry: :( :( :bang

Canik

zaman her þeyin ilacýdýr diyebilirim.

sana  ibrahim tatlýsesten  MUTLU OL YETER  parçasýný armaðan ediyorum :ok

D??i?

tþk ediyorum canik :-\

Canik

önemli deðil caným :ok

Yukarı git