Online Sohbet Neþe Ýçinde Devam Ediyor - Sayfa 49

Online Sohbet Neþe Ýçinde Devam Ediyor

Başlatan Abdulllah, 16 Şub, 2007, 19:35

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

KaLpsiz

sLm iyi akþamlar uzun zaman oldu... ;)

baya uzun bir zmana oldu :D

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

Abdulllah

Kimler Var buralarda
SanaL AleM Ýþte DalGasýZ DenÝzE HerkeZ KapTaN ?

gevramin

bayaðý zaman oldu girmeyeli siteye...ilk zamanlar ne güzel her dakika burdaydým...özlemiþim...derin nerelerde o da girmiyor galiba...

D??i?

slm arkadaþlar ben geldiiimmmmm..baya uzun bi aradan sonra nasýlsýnýz?iyisiniz inþallah ?

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

KaLpsiz

slm arkadaþlar ben geldiiimmmmm..baya uzun bi aradan sonra nasýlsýnýz?iyisiniz inþallah ?

nerdesin sen cadýý evlendin kayboldun çok hayýrsýz çýktýn

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

D??i?

caným buralardayým hayat mücadelesi senin askerlik bitti mi iyimisin hoþmusun özledim sizleri

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

KaLpsiz

süperim askerlikmi kaldý 1 sene geçti üstünden. bizde özledik seni.

HAYAL

slm nasýlsýnýz ben gene geldimmmm :):):):):)

KaLpsiz

sen gene hoþgeldin ne oluyor yavaþ yavaþ gerimi geliyorsunuz :D

HAYAL

aynen seni yanlýz býrakamýyoruzzz :)

KaLpsiz

aynen seni yanlýz býrakamýyoruzzz :)

teþekkür ederim buranýn en güzel yanýda bu olsa gerek arada da olsa sýðýnacak bir kapýmýz var.

HAYAL

olmazmý :):)

KaLpsiz

3va

teþekkür ederim buranýn en güzel yanýda bu olsa gerek arada da olsa sýðýnacak bir kapýmýz var.

aynen öyle..

HAYAL

özledimm yaaa .... :(

Yukarı git