Online Sohbet Neþe Ýçinde Devam Ediyor

Başlatan Abdulllah, 16 Şub, 2007, 19:35

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

HAYAL

slm ayþee nerelerdesiniz yaaaa hoþgeldin...

HAYAL

nasýlsýnýzz ardadaþlarrrr kimse yokmu yaaa ;))

3va

Ben varým hayal..
varým da.. sen yoksun..
yine de cevapsýz kalmasýn dedim madem okuduk cevap da verelim dimi.. :)

KaLpsiz

hoþgeldin bidenecik ablam...

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

3va

hoþbuldum bidenecik kardeþim..

buloub

komýiiiiiikkkkkkkkkk

SSK
Benim dumurum klasik SSK dumuru. Kalp ameliyati oldum. 4 ayrapor aldim ve bu 4 ayin sonunda rapor parami almak için fatih ssk'ya gittim. Klasik bir sekilde eksik evraklari parti parti söyledikleri için 3 gün ugrastim ve büyük gün geldi. param hesaplaniyor. bankodayim sorular geldi.
-hastanede yattin mi?
-heralde abi dedim henüz evlerde kalp ameliyati yapamiyorlarmis.
hiç yorum yapmadi 2. soruya geçti.
- Çiktinmi peki?? ve ben dumur..
-hayir hala aksamlari isten sonra yatmaya hastaneye gidiyorum..
ve kafami duvarlara vuracak soru geldi. espiri bile anlamaktan aciz bu adam sordu:
-istanbul'da kimsen yok mu yav. niye hastanede kaliyorsun ki hala….

Þöför
Malum servis söförümüz sýkýþan trafikte haraket edemez halde beklerken (gayetde hakliydi çünkü önündeki arabalar kuyruk olmustu) arkadan kornaya abanan araç sahibine camdan sarkarak "pokemon'muyum lan ben arabalarin üzerinden uçayim" diye bagirarak tüm servisi yere yikmisti

Sigorta
kadin: merhaba ben kredi kartinizla kopek almistim…
yetkili:evet efendim?…
kadin:bu kopegin kulaklari duymuyor. acaba sigorta kapsamina giriyor mu?
yetkili: ben bi team leaderima danisiyim!!!!…

Tebeþir
Ders yine kalkülüs. hoca büyük bi sevkle anlatiyo. tamamen konuya konsantre olmus. ama tebesirinin ufacik kaldigini farkediyo. uyuklayan bi öðrenciye
- "e hadi çýk tebeþir bul yan siniftan" diyo.
çocuk çikiyo harbiden. ama yan sinif diye ayni amfiye diðer kapidan giriyo ve yine bizim hocaya
-"hocam yan siniftan tebeþir istiyolar" diyo.
hoca da derse konsantre ya,
-"ya ben de az önce bi öðrenci gönderdim alsin diye. bizde de yok" diyo.
cocuk da
-"haa taam" diyip çikiyo. sonra diger kapidan tekrar girip
-"yokmus hocam. aa nasi yani ya"
diyince hoca da öðrenci de durumu çakýyolar. inanilmaz ama gerçek.

Taksici
Bir gün Bakirköy-Taksim dolmusuna binmistim. Aracýn ön konsoluna harfli sticker'larla sunlar yazilmisti: TÜRK SOFÖRÜ EN IÇTEN DUYGULARIN INSANIDIR E, ne var ki bunda, demeyin; devamini okuyun: KEMAL ATATÜRK !!

Mail
Adamýn biri yeni ulaþtýðý otele kaydýný yaptýrýr. Odasýna girdiðinde masada bir bilgisayar görürür ve karýsýna e-mail atmaya karar verir. Fakat yazdýðý mesajý farkýnda olmadan yanlýþ bir adrese gönderir…. Tam bu sýrada farklý bir yerde kadýn, kocasýnýn cenaze töreninden evine yeni dönmüþtür ve bilgisayarýndaki maili görür, arkadaþlarýndan geldiðini düþündüðü maili okuyunca olduðu yere yýðýlýp kalýr. Odaya giren annesi yerde yatan kýzýný ve ekrandaki mesajý görür.
Kime : Sevgili karýma
Konu : Yeni ulaþtým.
Tarih : 16 Mayýs 2004
Benden haber aldýðýna þaþýracaðýndan eminim. Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz. Buraya yeni ulaþtým ve kaydýmý yaptýrdým. Herþey yarýn senin buraya geleceðini düþünülerek hazýrlanmýþ.Seninle buluþmayý dört gözle bekliyorum. Umarým benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.
Not : Burasý çok sýcak.

Þifre
-iyi günler, hosgeldiniz, nasil yardimci olabilirim?
-para çekemiyorum ben…
-sifrenizi yanliþ giriyormuþsunuz destur bey
-sifremi?,benim sifrem hep aynidir,istanbulun kurtuluþu….
-bana söylemeyin lütfen sifreyi efendim.
-heh,tamam hatirladim,1956!!!
-efendim o istanbulun kurtuluþu deðil ama…
-ya kaçti istanbulun kurtulusu?
-efendim ben malesef söyleyemem bunu size.
-niye sendemi bilmiyosun?..
-biliyorum ama güvenlik açisindan benim sifreyi bilmemem gerekiyor.
-ben sana sifreyi sormuyorum ki! istanbulun kurtuluþunu soruyorum.
-evet,ama………

Uçak
Lisedeyiz…Geometri dersi… Ders kaynasin diye yapmadigimiz karaktersizlik yok. Hoca tahtaya sekil çizerken, okulun bayagi yakinindan bir savaþ uçaðý geçti. Bizden biri:
- Aaa hocam uçak geçiyo!
Hocamizdan cevap:
- Elleme geçsin!!!
Sinif komple kisa devre…

Seyyar Satýcý
Seyyar saticinin biri Anadol pikabiyla biseyler satmak için megafonuyla gürültülü bir sekilde baðarmaktadir:
- Domates, biber, patlican…
Arkadan trafik polisi:
-Seyyar satici kenara çek!
Satici: - Annaþýldi tamam!

Printer
- ya benim bu printer çalimiyor yenide aldim
-yardimci olalim efendim
-tamam -bilgisayariniz printeri goruyormu efendim(bilgisayara tanimli olup olmadiðini sormaya çalisiyorum )
-evet karþý karþýyalar

Printer 2
Sene 1992, üniversite yillari. Anneannemin hac parasiyla zar zor bir bilgisayar kapatmisiz ama printer'a para kalmamis. Aksam vakti printer'i olan bir arkadasa gidip aleti ödünç aldim, eve dönüp proje çýktýsý alacaðým.Ankara'da her kýþ olduðu gibi yerler yine buz.Kayýp düþer de alete bir zarar veririm korkusuyla bir taksiye bindim. Daha iki dakka olmadan polis çevirdi,taksici kenara çekti, sonra arabadan indi, kimligini gösterdi. Ben kucagimdaki cihazin inmemek için uygun bir bahane oldugu düsüncesiyle elde kimlik arabada bekledim.Polis abi geldi, kapiyi açti, ve aramizda söyle bir diyalog geçti:
- O ne len ööle?
- Printer - (yanindaki öteki polise dönerek)Ecnebi oolum bu.
Sonra gülümseyerek kapiyi kapatti,güle güle manasina ikisi birden el salladilar, tekrar yola koyulduk. 500 metre kadar gittikten sonra þöför gene kenara çekti, çünkü gülmekten arabayi kullanamiyordu.

Polis
Simdi arkadasimla Taksim'de takiliyoruz bi adam aglayan cocugunu susturmaya çalisiyor. Yanda da bi polis var; sonra adam çocuga dedi ki
-Sus yoksa seni polise veririm.
Yandaki polis de bi dellendi ;
-Lan gerizekalý biz adam mi yiyoruz da bize veriyon cocugu?

Polis telsizleri
- 5443 Merkez : Cemal Gursel caddesi'nde supheli bir paket var.
- Anlaþildi, çevre güvenligini alin uzman gönderiyorum.
- Merkez uzman ekibe gerek kalmadi, paket bos.
- Bos oldugunu nasil anladiniz.
- Efendim uzerinden kamyon gecti.
Merkez ekiplerden sirayla mevkii ve yol durumu hakkinda bilgi aliyor :
- 5945 Merkez : Hava yagisli, zemin kuru, yolda kalan arac yok.
- Merkez 5945 : Hava yagisliysa zemin nasil kuru oluyor?
- Anonsu yaparken tunelden geciyorduk
- Merkez 4818 : Arac alkollu mu?
- Olumsuz efendim, dizelmiþ.

Orta Kapý
Rumeli - Hisarustu otobusuyle Taksim'e dogru gidiyoruz. Adamin biri Besiktas dolaylarinda gayet aceleci bir tavirla
-"Kaptan orta kapiyi rica edebilir miyim?".
Bizim sofor olaya hakim:
-"Tabi abi ayip ettin. Al gotur. Senden kiymetli mi?

Müþteri Hizmetleri
-meraba ben batur nasil yardimci olabilirim?
-benim telefonda bi problem var yönlendirmeynen ilgili…
-peki ilk önce telefonunuzun "menü' tusuna sonra da "5" tusuna basin…
-evet… tamam…
-ekran da ne var simdi?
-show tv… -???

Mükemmel Yer
Olayimiz Sariyer Taksim minibuslerinde gecmekte… Kravatli,duzgun giyimli bir adam inmek icin ayaga kalkar:
- Sofor bey. Mukemmel bir yerde inebilir miyim? (Herkes kopar) Minibus saga yanasir. Sofor:
- Tabi buyrun. Size layik degil ama… (Bu sefer herkes daha beter kopar)

Minibüs Yolculuðu
Okula ulasmak için, Besiktas Akaretler'den Sarýyer minibüsüne biniyorum. Epey bosça olan minibüse, orta yaslarda bir abi biniyor ve benim gibi en öndeki üçlü koltuga, yanýma oturuyor. Az sonra cebinden cüzdaný çýkarmak için hafifçe ayaga kalkan abimiz, minibüsçünün ani freni ile kafasýný sert bir sekilde minibüslerde motor kabini üzerinde bulunan tahta para kutusuna çarpýyor. Ebleh bir bakisla yerine oturan abide bir kýsa devre olmus olacak ki, parayý minibüsçüye uzatýyor ve:
- Bi kýsa camel versene!

Maddenin 3 Hali
Olay, bir arkadasimin annesinin gözetmen olarak bulundugu ilkokulu disardan bitirme sinavlarindan birinde gerçeklesiyor. Disardan bitirme sinavi ya, yagli bagli adamlar da var sinavda. Gözetmenler sinav sirasinda siralarin arasinda dolasiyorlar. Tam o sirada gözetmen bakiyor, adamin biri sorularin hiçbirine cevap verememis;aciyor adama. "Maddenin üç halini yaziniz" sorusunu parmagiyla isaret ediyor ve adamin kulagina egilip cevabi fisildiyor: "kati,sivi, gaz." Sinav kurulunu dumura ugratan an cevap kagitlari okunurken gerçeklesiyor. Sorunun cevabi, kagitlarin birinde aynen söyle yer aliyor:Katir, sigir, kaz
Her baþlangýcýn bir sonu varmýþ,Her mutluluðun bir hüznü..

Hüzünlere kucak açan yaným benim,nefretimle beslenen yaným senindir..

Abdulllah

Canlý Varmý Canlýý
SanaL AleM Ýþte DalGasýZ DenÝzE HerkeZ KapTaN ?

HAYAL

CANLI VARDA YOK ARASI :lol:

Abdulllah

oofff ooff

KaLpsiz

08 Eki, 2009, 12:30 Son düzenlenme: 08 Eki, 2009, 12:39 KaLpsiz

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

Abdulllah

caným sýkkýn oflladým

KaLpsiz

caným sýkkýn oflladým

hmmm eski tadý kalmadý burlarýnda forumu kapatsammý? ne yapsak.

Abdulllah

hmmm eski tadý kalmadý burlarýnda forumu kapatsammý? ne yapsak.

walla kardeþim karar senýn ?

Abdulllah

senle benle olacak iþ deðil çünküü

Kr@ttz

sLm iyi akþamlar uzun zaman oldu... ;)

Yukarı git