Online Sohbet Neþe Ýçinde Devam Ediyor

Online Sohbet Neþe Ýçinde Devam Ediyor

Başlatan Abdulllah, 16 Şub, 2007, 19:35

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

Abdulllah

16 Şub, 2007, 19:35 Son düzenlenme: 07 Eki, 2007, 10:32 KaLpsiz

Ýyi SOhbetlar ARkadaþlar
SanaL AleM Ýþte DalGasýZ DenÝzE HerkeZ KapTaN ?

Sir_ako

bu gun cok heyecanliyim yarin oglum evleniyor
GIDILECEK YERLERIM
YAPILACAK ISLERIM VAR BENIM

zEHiR

oooo Ako kardeþþ senin adýna Çok  SewinDim Ýnþ Laa mutlu oLarlar...  :ok
????t ????l???ç? ?üz?l...

By_Kral

Selam arkadaþlar nasýlsýnýz bakalým ;)

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aþkýmý körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var

.::BY KRAL::.

D??i?

slm asker h.g sefalar getirdin nasýlsýn..bizler iyiyiz.ne var ne yoq oralarda anlat bakim

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

By_Kral

Hoþ gördük saolasýn derin çok þükür bende iyiyim helede sþizleri gördüm daha iyi oldum valla ne olsun buralarda ayný tas ayný hamam gün sayýyoz iþte sizler nasýlsýný :ok

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aþkýmý körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var

D??i?

bizlerde iyiyiz çok þükür bi deðiþiklik yoq.safak kac asker ???

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

By_Kral

Allah iyilik versin sizlere neyse arkadaþlar benim çýkma vaktim geldi kendinize iyi bakýn allaha emanetsiniz þafak ise 91 kalýn saðlýcakla 3 ay sonra aranýzdayým ;) :turk :yahoo :bingo

D??i?

güle güle git güle güle gel asker bekliyoruz kib görüþmek üzere...

Abdulllah

SanaL AleM Ýþte DalGasýZ DenÝzE HerkeZ KapTaN ?

sebnemsever_42

Sözüm ki tek sana geçmez celladýmsýn ey zaman..![/b]

Sir_ako

eh  bu gun nasilsiniz bakalim,keyifleriniz yerinde,islerinizde tikit tikir yolundaysa fazla mesele yok demektir,asik olanlara bir seyler diyemiyecegim
GIDILECEK YERLERIM
YAPILACAK ISLERIM VAR BENIM

RoSeLiFe

ii akþamlar

D??i?

hayýrlý akþamlar cankalp ailesi nasýlsýnýzzz???

RoSeLiFe

iyiyiz saol sen nasýlsýnnn :ok

Yukarı git