online sohbete devam cývýl cývýl... :)

Başlatan D??i?, 02 Eyl, 2006, 13:45

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

Abdulllah

slm arkadaþlar
SanaL AleM Ýþte DalGasýZ DenÝzE HerkeZ KapTaN ?

HýrçýnGüzel

slm KalbimSende
Boþ yere çýrpýndý yüreðim.
Yok yere tuttu nefesini.
Benim susmayan kalemim seninse boþ konuþan dilin en mutsuzundan bir son yazmýþ bile bizim için...
Þimdi nokta koymak düþer bize...
HADÝ!! ÝNDÝM BEN SAHNEDEN.ÇEKTÝM ELÝMÝ AYAÐIMI.NOKTAYI SEN KOY,PERDEYÝ SEN ÇEKDE YÝNE ALKIÞLASINLAR SENÝ...

D??i?

a.s kalbimsende hoþgeldin naper ?

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

Abdulllah

hoþbulduk arkadaþlar

ooo duyguuu hayýrlý olsun

ben iyiyim þükür þimdi kýs arkadaþýmdan ayrýldým baþka sorun yok sanýrým

HýrçýnGüzel

hmm üsücü bi durum Allah yardýmcýn olsun

unutma biri gider biri gelir
Yok yere tuttu nefesini.
Benim susmayan kalemim seninse boþ konuþan dilin en mutsuzundan bir son yazmýþ bile bizim için...
HADÝ!! ÝNDÝM BEN SAHNEDEN.ÇEKTÝM ELÝMÝ AYAÐIMI.NOKTAYI SEN KOY,PERDEYÝ SEN ÇEKDE YÝNE ALKIÞLASINLAR SENÝ...

Abdulllah

yok üzülme yok kýsa ayýp olduuu

içimde biri varken olmuyooo

D??i?

saðol canýmmmm :)
bizde ii olmaya çalýþýozz nolsun
üzülme caným yaa hýrçýnýn da dediði gibi biri gider biri gelir belkide hayýrlýsý budur yaa takma kafana :ok

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

Abdulllah

yok arkadaþlar bu kýza bir duygu beslemiyodum kýs istedi çýkmaya baþladýk ama benim içimdeki ve aklýmdaki daha aðýr bastýý o yüzden kýsa yazýk olduu

D??i?

hýýýýmm ne die çýktýn madem kýzlaaa ah seni seni :cadii :)

Abdulllah

belki unuturum dedim duygucum ama olmadýý olmuyooo

HýrçýnGüzel

KalbimSende sana kýsdým ya madem aklýn baþkasýnda neden baþkasýnýn hayallerine el atýyorsun ayýp ya unutmak istesen tek baþýnada baþarýrsýn emin ol sen sadece kendine güven cesaretli güçlü ol herþey düselir kib
Yok yere tuttu nefesini.

Nazlý_Çiçek

eneeeeeeeeee  inlerle cinlerle topmu oynucam ben simdi burda  :wow: :wow: :wow: ahanda onlarda burda   :yuppi  bastaki in ötekilerde cin   :unsure: :wow: :wow: :wow:

^°^anladim sevmeyeceksin beni sen nazlý cicek
hasta gonlum yine hicranini yalnýz cekecek
bil ki ruhum seni cýlgýnca severken ölecek
yine sensin beni bir divane edecek ^°^

D??i?

günaydýn millet nasýlsýnýzzz

ferdi

günaydýnn arkadaþlar  gene sohbet sayfasýnda týk yok :-\

Abdulllah

KalbimSende sana kýsdým ya madem aklýn baþkasýnda neden baþkasýnýn hayallerine el atýyorsun ayýp ya unutmak istesen tek baþýnada baþarýrsýn emin ol sen sadece kendine güven cesaretli güçlü ol herþey düselir kib

walla ben 1 senedir unutmadým bundan sonra da unutmam sanrýým

Yukarı git