KalbimSendeye ismini Siz verin!

Başlatan KaLpsiz, 01 Eyl, 2006, 13:01

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

KaLpsiz

Arkadaþlar sitemizin ismini deðiþtirmek istiyoruz bu konuda sizinde yardýmlarýnýzý bekliyoruz global isimler tercihimizdir

Domain adreslerini aþaðýdaki adreslerden sorgulayabilirsiniz!

Adres 1::::TIKLA:::
Adres 2::::TIKLA:::

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

D??i?

www.sebebimsensin.net i buldum ben umarým beðenirsiniz :ok

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

KaLpsiz

tþk ederim derin 19 kiþi bakmýþ tek cvp senden gelmiþ...güzelde bir isim bulmuþsun deðerlendirmeye alýcam

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

D??i?

tabiki cvp yazýcam sen okadar emek veriyorsun siteye bende bu konuda duyarsýz olamazdým ben teþþekkür ederim kalpsiz. :)

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

D??i?

www.sevgidünyasi.net
www.canimincani.net
www.canimincani.com

bunlarda  bi kaçtane tercih kimseye de ait deðil  :)
hadi bakalým sitemize güzel bi isim bulalým kalbimsendeciler... :melek:

gevramin

bitane de ben buldum...inþallah beðenirsiniz... :)

www.camdankalp.net

DagLýCa

www.kalphirsizlari.com

www.gulbahcesi.com

www.ikizkalpler.com  tühhh bunu almýþlar bile  :bang

bunlarda benden olsun bari

DagLýCa

D??i?

teþekkürler :ok

KaLpsiz

inanýn çok güzel isimler çýkmýþþþ

www.camdankalp.net en çok hoþuma gidenlerden biride buu

HýrçýnGüzel

Boþ yere çýrpýndý yüreðim.
Yok yere tuttu nefesini.
Benim susmayan kalemim seninse boþ konuþan dilin en mutsuzundan bir son yazmýþ bile bizim için...
Þimdi nokta koymak düþer bize...
HADÝ!! ÝNDÝM BEN SAHNEDEN.ÇEKTÝM ELÝMÝ AYAÐIMI.NOKTAYI SEN KOY,PERDEYÝ SEN ÇEKDE YÝNE ALKIÞLASINLAR SENÝ...

ferdi

belki de birileri sitenin bu ismini çok beyeniyodur :ok ve deðiþmesini istemedikleri için de birileri zahmet edip isim bulmakta istemiyo olabilirler :-\

tabi son karar site sahibinin...

KaLpsiz

belki de birileri sitenin bu ismini çok beyeniyodur :ok ve deðiþmesini istemedikleri için de birileri zahmet edip isim bulmakta istemiyo olabilirler :-\

tabi son karar site sahibinin...

inan bunu senden çok istiyorum ama sorunlar var desem...

Abdulllah

SanaL AleM Ýþte DalGasýZ DenÝzE HerkeZ KapTaN ?

D??i?

www.sevgidünyasi.net

bende ayný baþlýðý bulmuþtum kalplerimiz birmiþ kalbimsende :)

Yukarı git