CanKalp Nöbet defteri....

Başlatan Dєяiη, 19 Tem, 2006, 16:44

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

Abdulllah

Burdayým þimdilik
SanaL AleM Ýþte DalGasýZ DenÝzE HerkeZ KapTaN ?

KaLpsiz

bende burdayým... boþ kalmasýn sitemiz  ;))

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ кαℓρѕιz ®  ~

Abdulllah

aynen devam yený geldim baþla nöbete :)
SanaL AleM Ýþte DalGasýZ DenÝzE HerkeZ KapTaN ?

Dєяiη

nöbet derin'de ;)

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

KaLpsiz

Alemin kralý gelmiþde haberimiz yok nöbete devammm

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ кαℓρѕιz ®  ~

Dєяiη

sen uyuuuu görme beniii  =)

nöbeti dewir aldým watana millete hayýrlý olsuunn B) :lol:

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

KaLpsiz

Amin gece nöbeti bende....

3va

Gece nöbetlerini özledim hakkaten..
sabah sabah çelikmiyor.. ;)

CeylinAurora

ben nobetteyim tabi urda gece sizde sabah oldu bile ama kimsecikler yok daha

KaLpsiz

Nöbete benden devam =)

HAYAL

nöbet bendeeeeee :))

KaLpsiz

Nöbnetlerin en güzeli bende bu gece.

Yukarı git