Online Sohbet CIvýl Cývýl...

Başlatan Kr@ttz, 18 Tem, 2006, 18:19

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

Kr@ttz

Online Sohbete Devam Ortalýðý Fazla Kirletmeyin (:

My White Rose

C@NiK

slm slm slm nasýlsýnýz site sakinleri canlanýn pls ?

Kr@ttz

can kalmadý :D

D??i?

slm slm canikkk sýkýlýorum patlýcaktým nerdeyse sen geldin çok þükür :)

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

Kr@ttz

slm slm canikkk sýkýlýorum patlýcaktým nerdeyse sen geldin çok þükür :)

demek canik bööö derin öyle olsun bizi adamdan saymýyon heralde

D??i?

yokk bee wewear nie saymýyým hem sen benim müstakbel damadýmsýn :P

ben caniði ösledim onun için þey ettim :$ ýýýmm öle dedim  :saygýlar

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

C@NiK

:) ben yokken demek sende ses çýkarmýyomuþun ki kýsýn caný sýkýlmýþ :)

derincim avatarlarýný beyendin mi ?

D??i?

efet yaa hem suçlu hem güçlü yaþýomu ölümü belli diil sohpet yok biþi yokk sadece online görünüo okadar oohh rahatladým bbeee :D :D

çook beðendim çook ellei,rin dert görmesin saðol caným :alkis bide tebrik ;) veriyim sana

C@NiK

mersi caným ;)

sýkýldýkça söle canýmcým deðiþtiririm ;)

D??i?

tþk ederim ama beni böle þýmartma artýk her hafta senden bi avatar isterim falla ona göre :P
þaka bi yana saðol... eee hayat nasý gidio bakem artýk daha çok burdayým farrkettin dimi?? :)
mutlu oluyorum burdaaa :$

C@NiK

yaþýyýp gidiyos iþte hayat ayný tas ayný hamam devam ediyo :)
burda daha fazla olmanýn sýrrý nedir acaba canýmcým ?

D??i?

iþler çokta yoðun diiil yoðun olsada zamanlamayý biliorum boþ olduðum zamanlar takýlýorum
buda daha çok burda olmamý saðlýo baþka bi sýrrý yokk ee bilmionmu zati 1 ay önce sabah 08:00 den akþam 7 ye kadar burdaydým hep þimdi biraz daha az ama saðlam olsun istiyom ;)

falla hayat hep öle be bacým ayný taaas ayný hamamm  :S

C@NiK

seni burda görmek çok güzel caným

hayat zor ve ayný monotonlukta :)

D??i?

saðol  caným sizlerle birlikte olmakta çok güzel :$

efet bizim de öle çalýþ dur bak 2.gün olcak daha aþkýmý göremedim bugünde göremicem :(

elaözlem

ya millet konuþsak diyorum sýkýldým artýk :-\

Yukarı git