merhaba öneri-þikayet-istek içinnnn

Başlatan klas_taha, 03 Ara, 2005, 00:02

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

C@NiK

ilgilenilcek aroses saðolasýn ;)

RoSeLiFe

gereði yapýldý ferdi teþekkrülerr :ok

aroses

Bandwidth Limit Exceeded
The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.

Bu hatanýn sebebine göre ne yapýlmasý gerekiyorsa çalýþmalarýn biraz daha artýrýlmasý 1-2 gün sürdüðü oluyor çünkü .. Teþekkürler ... ÝÝÝYÝ çalýþmalar..

aroses

? ? ? ? ? ? [font=Verdana]Özel msjlarýma giremiyorum sayfa görüntülemior diyor[/font][/i][/b]

KaLpsiz

? ? ? ? ? ? [font=Verdana]Özel msjlarýma giremiyorum sayfa görüntülemior diyor[/font][/i][/b]

sorun hala devam ediyormu

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

aroses

Evet malesef

aroses

09 Eyl, 2006, 21:21 Son düzenlenme: 10 Eyl, 2006, 01:53 aroses
kalpsiz Öncelikle ilgilendi?in için saollas?n karde? fakat bana msj geldi?i zaman maillime girip bak?yorum yani sorunum hala devam ediyor.

Sorunu düzellti?in için çook saol :)

gevramin

SLM.Benim sorunum bana özel gelen mesajlarýmý okuyamýyorum ve msj gönderemiyorum sayfa görüntülenemiyor diye uyarý veriyor.yardýmcý olmanýzý rica ederim.

KaLpsiz

evet arkdaþlar bu genel bir sorun halletmeye çalýþýyorum

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

gevramin

slm.Benim bu defa þikayetim yok ama bir önerim var tabi sizlerde kabul ederseniz.
Ya bence þu arþiv olan konularý baþka yerde ya da ne bilim bi konu açýp arþivdekiler adlý dosya ya atýlsa daha iyi olmazmý?Ýlginiz için þimdiden teþekkürler....

Canik

zate öle yapýyoruz eskiyen yada yorum almamýþ  konularý gereksiz gördüklerimizi arþiv isimli bir topikte toplanýyor

:ok :D

can_bey_81

05 Eki, 2007, 23:13 Son düzenlenme: 05 Eki, 2007, 23:28 can_bey_81
forum bak?m?ndan, hata giderme butonuna t?klay?n.

pm lerle ilgili bir sorun var san?r?m

2 pm var yeni ama göremiyorum nedense :P
[font=Verdana]
Ýmzaya Ne Luzum Var.
Ýsmim Yeter...
[/b][/font]

tutku

bu forumda sohbet gibi bi bölüm yokmu arkadaþlar.. ? ? ?

Kr@ttz

eskiden vardý þimdi ben fazla ugramýyorum ara biraz bulursun kardeþ tek 1 msj atmýþýn sanýrým buna nasýl karar verdin?

Yukarı git