iyiki varsýn...

Başlatan D??i?, 08 Haz, 2006, 17:13

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

D??i?

08 Haz, 2006, 17:13 Son düzenlenme: 08 Haz, 2006, 17:18 derin***
iyiki varsýn,aþkým love (:)

(iyiki warsýn dediðimiz kiþileri yazýyoruz) ;)

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

RoSeLiFe

iyiki varsýn derin

3va

iyi ki varsýn Cem
iyi ki varlýðýn var...

D??i?

iyiki warsýn rose...

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

JmB CooL

Ýyiki varsýn BEYAZ GÜLÜM..!!!

RoSeLiFe

iyiki varsýn abim ;D :P

D??i?

iyiki varsýn annem...

3va

iyi ki varsýn sevimsiz...

C@NiK

iyiki varsýn K@LPSÝZ ;)

RoSeLiFe

iyiki varsýn kankam

D??i?

iyiki varsýn dostum.. ;)

3va

iyi ki varsýn Kalbimsende.Net

RoSeLiFe

iyiyki varsýn sevda

JmB CooL

Ýyiki varsýn rose :) ( Al sana 1 ksp :D )

RoSeLiFe

çok saol iyiki varsýn abim yaaa

Yukarı git