Online Sohbet Cývýl Cývýl

Başlatan Abdulllah, 21 Nis, 2006, 22:43

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

3va

iyi derin ne olsun ödevlerden kurtuldum
bi süreliðe tabi o da okul kapanmadan rahat yok bana...

sen nasýlsýn yolunda mý herþey ?

D??i?

hýým güsel þuan için serbestsin yanee... :)
benim güsel gidio herþey ummadýðým þekilde gerçekleþio,inþ hep böle gider :)

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

3va

inþallah caným yüzün hep gülsün isterim
yüzündeki gülümseyi koruyabilecek tek kiþi de sensin unutma bunu... ;)

D??i?

saðol caným evet biliorum, ;)

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

KaLpsiz

havva edebiyatý parçalamýþ yine

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

D??i?

ne alakasý var be kalpsiz sende :P
nbr napýon ?

C@NiK

slm beyler bayanlar merdivenden kayanlar :) napýyosunuz ???

D??i?

hoþgeldin canik napalým iyiyiz çoluk çocuk uðraþýoz iþte :P
senin yumurcaklar napýo iyiylermi :D

C@NiK

iyiler iyiler ellerinden öperler :D

D??i?

aman ii olsunlar zaten :D :D

sen nasýlsýn sanavlarýn nasý geçti ?

Abdulllah

þiitt
SanaL AleM Ýþte DalGasýZ DenÝzE HerkeZ KapTaN ?

Abdulllah

yeni konuya geçelim mii arkadaþlar 99 olmuþ ;)
SanaL AleM Ýþte DalGasýZ DenÝzE HerkeZ KapTaN ?

Yukarı git