sizce AÞK nedir?????

Başlatan D??i?, 29 Mar, 2006, 11:58

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

3va

Aþk sürekli vermek demek,
verdikçe çoðalmak daha fazla verebilmek demek,
sevgiliden karþýlýk beklemeden,
aþk için aþkta çoðalmak için sevmek demek,
pervane olmak demek.

Leyla ile Mecnun'da Mecnun Leyla için çöllere düþer görünüþte
ama aþka aþýk olur ve Leyla karþýsýna çýkýp ben Leyla'yým beni sev dediðinde
'Sen Leyla isen içindeki kim?
Ýçimdeki Leyla ise sen kimsin?
der.

Çünkü hiçbir gerçek içinde büyüttüðü aþkýn karþýlýðý olamaz.

Ferhat daðlarý delmeye baþlar Aslý için
ama bir zaman sonra Aslý gelip "tamam olmayacak
býrak birlikte olalým" teklifiyle geldiðinde
Ferhat iþini býrakmaz, çünkü artýk tek amacý birini almak deðildir,
halka su getirmektir.

Ýnanmak güç verir insana,
inandýðýn sürece bir gerçeðin vardýr .

Birol Üzmez

D??i?

tþkler verliebt çok güzel bii paylaþým buu emeðine saðlýk arkadaþým ;)

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

3va

ben teþekkür ederim arkadaþým  ;)

HýrçýnGüzel

aþk acýyý,tatlýyý ayný anda tattýran ifade edilmesi bazen kolay bazen zor bir duygu
ama yaþayabilene dünyayý sevdirir yaþamayý beceremeyenede dünyayý zehir eder

dilerim aþk yerinde zamanýnda yaþanýrrrr mutluluðu yakalamamýzý saðlar bizeeee    :ok :ok

Boþ yere çýrpýndý yüreðim.
Yok yere tuttu nefesini.
Benim susmayan kalemim seninse boþ konuþan dilin en mutsuzundan bir son yazmýþ bile bizim için...
Þimdi nokta koymak düþer bize...
HADÝ!! ÝNDÝM BEN SAHNEDEN.ÇEKTÝM ELÝMÝ AYAÐIMI.NOKTAYI SEN KOY,PERDEYÝ SEN ÇEKDE YÝNE ALKIÞLASINLAR SENÝ...

3va

BENCE HEM HERÞEY YERÝ GELDÝÐÝNDE HEM HÝÇ BÝR ÞEY KEFEN GÝYDÝÐÝNDE

DESTAN öyle bi söz söylemiþsin ki yorum bile yapamadým tebrikler  :ok

aroses

BEnce aþk ; hýzlý düþünmek sakin olmak.... ve sessizliktir ve o sessizlik sadece sevdiðine beyan olmasýdýr  :melek:

D??i?

teþekkürlerr...

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

HýrçýnGüzel

aþk :acaba: yüreðimizi sýkýþtýran bütün herþeyi ayný anda tattýran bi duygu
insanýn gözlerini kör eder herþeyi çoðu zaman alt üst eder çoðu zaman herþeyi yerli yerine otutturur
ah ah aþk güldür yüsümü benim nolur :agla:
Yok yere tuttu nefesini.
Benim susmayan kalemim seninse boþ konuþan dilin en mutsuzundan bir son yazmýþ bile bizim için...
HADÝ!! ÝNDÝM BEN SAHNEDEN.ÇEKTÝM ELÝMÝ AYAÐIMI.NOKTAYI SEN KOY,PERDEYÝ SEN ÇEKDE YÝNE ALKIÞLASINLAR SENÝ...

D??i?

inþallah güldürür canýmmm mutlu olmaný dilerimm :)

Nazlý_Çiçek

ask tam teslimiyet ister
kendini askin kollarina ya birakirsin
yada birakmassin
bir yanim disarida kalsin dedigin noktada
aski bogarsin yok edersin o güzelim duyguyu
bu yüzdenhep cesurlarin isidir ASK

^°^anladim sevmeyeceksin beni sen nazlý cicek
hasta gonlum yine hicranini yalnýz cekecek
bil ki ruhum seni cýlgýnca severken ölecek
yine sensin beni bir divane edecek ^°^

HýrçýnGüzel

Aþk göktebirbirine çarpan ik ibulut gibidir.Biranda her yeri aydýnlatýr ve büyük ses getirir.insanlar ya hayretle izler yada korkuyla bakarlar.

aþk tutkudur.

AÞK BAYRAMINI ÝKÝ KÝÞÝYLE KUTLAR.CENAZESÝNÝ YANLIZ KALDIRIR....
Yok yere tuttu nefesini.

gevramin

aþk yaþanýnca çok güzel ama bitince insana kalan acýdýr.

HýrçýnGüzel

aþk çýkmazlarýn içinde oluþan en güsel duygudur....
Yok yere tuttu nefesini.

KaLpsiz

Ask, simdi zamani degil diye beklemeyi bilmektir. Sabirdir.

Sana Sunduðum Aþk az mý geldii ? Yoksa ellerin verdiði dahamý çok hoþuna gitti ?  ~ ??????z ®?? ? ~

D??i?

aþk onun caný acýdýðýnda seninde canýnýn acýmasýdýr...bütünlüktür

Yukarı git