CanKalp.Com ile nasýl tanýþtýnýz?

Başlatan KaLpsiz, 01 Ara, 2005, 17:44

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KalbimSende.Net ile nasýl tanýþtýnýz?

Arama motorlarýndan
12 (16.4%)
Arkadaþ tavsiyesi ile
21 (28.8%)
Dost Sitelerden
8 (11%)
Tesadüfen
23 (31.5%)
Zaten biliyordum
9 (12.3%)

Toplam Oy Verenler: 71

Aşağı git

MaSuM_PReNS

EeeeE Tabiki kardeþim yada arkadaþým sayesinde tanýþtým:)))
BeLkide Biraz DeLi oLmak Lazým...

delikiz

gipart sayesinde tanýdým
[font=Verdana]Döne döne durmadan Sen de bir garip oldun Sarhoþ musun DÜNYA[/font]

fixxer

Hatýrlamýom ama hiç biri davet etmedi öyle gezinirken denk geldi sanýrým :S
Fixxer,03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiþ ki:
herkez kopmuþ yarýlmýþ iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasýl bir bilimsellik bu nasýl evrensel yaklaþým bu nasýl yitirilmemiþ felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon...

Yönlendir
Fixxer
Ýzin Ýstiyorum

KaraGözlüm

eyi bi arkadasim tavsiyesiyle. duydumki burayi o yapmis ;D cok sevdim valla artik kurtulus yok benden

SensiZ KötüYüm BeteRim
CikMaz SoKagiN BiriyiM
Öksüz KaLdim Yetimim Ben
Sönmü$ aTe$in küLüyÜm
Zindan oLdum HaPisim BeN

hacuu

iboþþþþ
SwBuf

Mtemizce

çok sevecen çok iyi ama söylentilere göre kalbi (bakmayýn siz kalpsiz yazdýðýna, içinde en altýnýndan bir kalbi vardýr) olmayan çok sevdiðim bi arkadaþým webmasterim sayesinde  öðrendim :D sanýrým yeterli

Karanlýk Çökünce Sokaðýnýza
Köþede Ben Varým Unutamazsýn
O Mutlu Günler Gelir Aklýna
Sen Beni Ömrünce Unutamazsýn

Ah Edip Adýný Her Anýþýmda
Bir Kerem Misali Her Yanýþýmda
Bir Hayal Olurum Yaný Baþýnda
Sen Beni Ömrünce UNUTAMAZSIN

By_Kral

Walla ne yalan sölim arama motoru sayesinde ama iyi ettim valla güzel bir site olmuþ ellerinize saðlýk. :D :D

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aþkýmý körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var

.::BY KRAL::.

Saripapatya

BY_KRAL_ASKER  su arama moturunu yapandan allah bin kere razi olsun demi  teytey
Forum KuraLLarina uyaLim.. uymiyanLari uyaraLim.. emi  :papis

By_Kral

BY_KRAL_ASKER  su arama moturunu yapandan allah bin kere razi olsun demi  teytey

Ewet walla Allah razý olsun hem siteler için hemde insanlar için yararlý yaw helede benim çok iþime yarýyo kerata

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aþkýmý körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var

.::BY KRAL::.

PrinCess

biliyordum zatiiiii lütfen yani  ;D

ANK@R@LI

Kardesim tavsiye etti ;D
::Gün dogmadan daha neler dogar::

Heidi

arama motorlar sayesinde :D

iyikide burdayým :)

[font=Verdana]Keser Gibi Hep Bana Hep Bana
Rende Gibi Hep Sana Hep Sana
Testere Gibi Ol Ki!!!!
Bir Sanaa!!! Bir Banaa!!!
[/font]

pepe baba

tesadüften buldum bu siteyi ihki bulmuþum

MaLiK

bana bu siteyi pepe baba tanýttý

D??i?

radyohasreti dinlerken bi baktým forum yazýo bi bakayým dedim neymiþ?? ki burasý çýktý karþýma iyikide çýkmýþ ;D böle tanýþtým iþtee :)

Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.Sen canýmsýn canýmsýn, damarýmda kanýmsýn,damarýmda kanýmsýn.
Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.Ben sende tattým aþký sevdayý, sende anladým bir tek kalmayý,birini sevip onun olmayý.

Yukarı git